Whatsapp

Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Sarıyer'de Hidrolik Beton Kesme işlemi Girişim Karot tarafından yapılmıştır. Bazen paletli hidrolik testere olarak da adlandırılan beton duvar kesimi, tam olarak dediğini yapar. Yüksek kaliteli elmas bıçaklar kullanarak, herhangi bir betonarme duvar veya zemini 750 mm'lik etkileyici bir derinliğe kadar kesebiliriz. Bu nedenle, bazı duvarları kesmek istiyorsanız, bu muhtemelen sizin için bir tekniktir.

Girişim Karot ekipmanlarımıza, çalışanlarımıza ve etkileyici filomuza yatırım yapıyoruz , yani projenizin ihtiyaç duyduğu her şeyle her zaman hazır olacağız. 7/24 çalışma imkanı sunuyoruz ve özverili, uzman kadromuz her an ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır ve bekliyor. Hatta yetenekli personellerimiz, projenize mümkün olan en kısa sürede ulaştırmamıza yardımcı olan en son Uygulama teknolojisine bile yatırım yaptık.

Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim Sarıyer Hidrolik Duvar Kesim

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA