Karot nedir, karot nasıl yapılır, karot fiyatları ne kadardır, istanbul karot firmaları ve en iyi karot ustaları kimlerdir en çok merak edilen konuların başında gelir.Girişim Karot olarak 30 yıllık tecrübemizle, İstanbulun her noktasına servis sağlıyoruz.

Karot Nedir?

Karot, herhangi bir beton yapıda mükemmel bir yuvarlak delik açmak için bir elmas kesme matkabı kullanır. İşlem düşük gürültülü, tozsuz ve darbesizdir. O beton kesme konusunda farkla en popüler seçenek gereğidir. Delikler herhangi açıyla delinmiş olabilir, elektrik veya hidrolik kulesi dikey veya yatay ve seçim duyarlı yerlerde ya dar alanlarda delme için kullanılıp kullanılamayacağını belirlemeniz gerekir. 

Karot kesim nasıl yapılır?

Bir beton delme aleti, çelik bir boruya bağlı bir elmas kesme ucundan oluşur. Çoğu durumda teçhizat, stabilize etmek için bir ankraj, cıvata veya vakumlu conta kullanılarak zemine veya yüzeye bağlanır.

Teçhizat delerken, sürtünmeyi azaltmak için kesici su ile soğutulur. Kesme işlemi sonrası bakım. Hiçbir kozmetik hasar veya şartı ile mükemmel bir delik bırakır, sümüklüböcek çıkarılmasıyla tamamlanır O matkabın engel kalmadı olmasını sağlamak için kesilmeden önce bölgeyi taramak için her zaman önemlidir , örneğin çubuklar veya kanallar. Girişim Karot, somut taramalarında doğruluğu garanti eder.

İstanbul Karot Kesme Fiyatları

Karot yapılacak alanın genişliği ve çalışma mecrasına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Karot fiyatı alırken mutlaka, karot yapacak firma yada ustaların yetkinliğinin olup olmadığını öğrenin. Ustalık belgesi yada Tescil belgesi varsa gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise karot yapacakların saha tecrübesi; yaşanabilecek sorunlarda tecrübeli ustalar, profesyonel ve kusursuz bir şekilde çözüm üretebilirler.

 

Karot Çalışmalarımız

Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot Karot